Društvene mreže

Kalendar natjecanja za 2021 godinu

Objavljeno: 08.04.2021. 13:10 Autor: Saša Kusanić

 

 

ŠPORTSKO RIBOLOVNI SAVEZ

BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

FRANA SUPILA 2

35 000 SLAVONSKI BROD

NATJECATELJSKA KOMISIJA

 

 

 

KALENDAR NATJECANJA ŠRS BPŽ

ZA 2021. GODINU

 

 

 

 

Datum

Naziv natjecanja

Disciplina

Kategorija

Natjecateljska staza

Organizator

18.04.2021.

Nedjelja

1.kolo

Županijske lige

Lov ribe na plovak

Seniori

Ciglana Vrpolje

ŠRS BPŽ

''Štuka''

Vrpolje

23.-25.04.21.

Pet.-ned.

1. kolo Županijska liga

Lov šarana

Seniori

Šljunčara

Topolje

ŠRS BPŽ

02.05.2021.

Nedjelja

Županijski kup

Lov ribe na plovak

Seniori,Seniorke, juniorke,juniori, kadeti,kadetkinje

 

Sava –Korzo ili Lateralni kanal

 

ŠRS BPŽ

14.-16.05.21.

Pet.-Ned.

2. kolo Županijska liga

Lov šarana

Seniori

Ljeskove vode

ŠRS BPŽ

15.05.20021.

Subota

Kup grada

Slav.Broda

Lov ribe na plovak

Seniori

Sava Korzo

Sava

Slav.Brod

16.05.2021. Nedjelja

2.Memorijal Damir Kovačić

Lov ribe na plovak

Seniori

Alabarica

BIRU ''Šaran'' D.Andrijevci

23.05.2021.

Nedjelja

V Zona

Lov ribe na plovak

Seniori,juniori

Bosut

vinkovci

ŠRS BPŽ

ŠRS VSŽ

06.06.2021.

Nedjelja

2.kolo

Županijske lige

Lov ribe na plovak

Seniori

Sava Korzo

'' Šaran ''

Bicko Selo

18.-20.06.21.

Pet.-Ned.

Šaranski

kup

Lov šarana

Sve kat.

Ciglarske jame

'' Som ''

Slavonski Brod

20.06.2021

.Nedjelja

3.kolo

Županijske lige

Lov ribe na plovak

Seniori

Alabarica

ŠRS BPŽ'' ''Štuka''

Donji Andrijevci

27.06.2021.

Nedjelja

Memorijal

Franjo Staničić

Lov ribe na plovak

Seniori

Alabarica

'' Štuka ''

Donji Andrijevci

04.07.2021.

Nedjelja

4.kolo

Županijske lige

Lov ribe na plovak

Seniori

Alabarica

ŠRS BPŽ

''Šaran'' Donji Andrijevci

18.07.2021.

Nedjelja

Kup

'' Ciglarske jame ''

Lov ribe na plovak

Seniori

Ciglarske bare

'' Som ''

Slavonski Brod

23.-25.07.21 Pet.-Ned.

Šaranski

kup

Lov šarana

Sve kat.

Šljunčara Topolje

'' Amur ''

Slav. Šamac

Datum

Naziv natjecanja

Disciplina

Kategorija

Natjecateljska staza

Organizator

01.08.2021.

Nedjelja

5.kolo

Županijske lige

 

Lov ribe na plovak

 

Seniori

 

Sava Korzo

ŠRS BPŽ

''Sava'' Slav.Brod

05.08.2021.

Četvrtak

Cvergl kup”

Lov ribe na plovak

Seniori

Udružno jezero

'' Šaran ''

Bicko Selo

15.08.2021.

Nedjelja

6.kolo

Županijske lige

Lov ribe na plovak

Seniori

Čaplja

Oriovac

ŠRS BPŽ

 

27.-29.08.21. Pet.-Ned.

Šaranski

kup

Lov šarana

Sve kat.

Šljunčara Topolje

'' Amur ''

Slav. Šamac

03.-05.09.21.

Pet.-ned.

3. kolo Županijska liga

Lov šarana

Seniori

Petnja

ŠRS BPŽ

05.09.2021.

Nedjelja

Kup '' Ciglana ''

Vrpolje

Lov ribe na plovak

Seniori

Ciglana

Vrpolje

'' Štuka ''

Vrpolje

24.-26.09.21.

Pet.-ned.

4. kolo Županijska liga

Lov šarana

Seniori

Čaplja

Oriovac

ŠRS BPŽ

10.10.2021.

Nedjelja

'' Krešimirov

memorijal ''

Lov ribe na plovak

Seniori

Udružno jezero

'' Šaran ''

Bicko Selo

17.10.2021.

Nedjelja

Pojedinačno prvenstvo

Lov ribe na plovak

Seniori,

Kadeti

Sava - Korzo

ŠRS BPŽ

 

 

 

 

U Slavonskom Brodu,.2021.

 

 

 

 

 

 

Komisija za natjecanje

Predsjednik Branko Karlović

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ukloni sve
  • ŠRS brodsko-posavske županije
  • ŠRU "Amur" Slavonski Šamac
  • ŠRU "Bačica" Cernik
  • ŠRU "Bajer" Rešetari
  • ŠRU "Bistro" Gornja Vrba
  • ŠRU "Brezna" Garčin, Zadubravlje
  • ŠRU "Čikov" Bebrina, Šumeće
  • ŠRU "Graničar" Klakar
  • ŠRU "Grgeč" Sikirevci, Jaruge
  • ŠRU "Klen" , Nova Gradiška
  • ŠRU "Linjak" Velika Kopanica
  • ŠRU "Ljeskove vode" Bukovlje
  • ŠRU "Matnik" Bebrina, Kaniža
  • ŠRU "Mrena" , Nova Gradiška
  • ŠRU "Mrist" Oprisavci
  • ŠRU "Orljava" Oriovac, Lužani
  • ŠRU "Pastrva" Okučani
  • UŠR "Petnja" Sibinj
  • ŠRU "Šaran" Garčin, Bicko Selo
  • BIRU "Šaran" Donji Andrijevci
  • ŠRU "Šaran" Oriovac
  • ŠRU "Šaran" Stara Gradiška
  • ŠRU "Sava" , Slavonski Brod
  • ŠRU "Sava" Davor
  • ŠRU "SMUĐ" Oprisavci, Svilaj
  • ŠRU "Smuđ" Sikirevci
  • ŠRU "Som" , Slavonski Brod
  • ŠRU "Štuka" Donji Andrijevci
  • ŠRU "Štuka" Vrpolje
  • ŠRU "Štuka" Nova Kapela
  • ŠRU "Sunčar" Bebrina
  • ŠRU "Ulovi i pusti" Sibinj
  • ŠRU "Vidra" , Nova Gradiška
  • ŠRU "Vlakanac" Nova Kapela, Magić Mala
© 2021 Športsko-ribolovni savez brodsko-posavske županije Torus Web logo