Društvene mreže

KALENDAR NATJECANJA ŠRS BPŽ ZA 2020. godinu I dio

Objavljeno: 17.06.2020. 12:54 Autor: Saša Kusanić

 

ŠPORTSKO RIBOLOVNI SAVEZ

BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

FRANA SUPILA 2

35 000 SLAVONSKI BROD

NATJECATELJSKA KOMISIJA

 

 

 

KALENDAR NATJECANJA ŠRS BPŽ

ZA 2020.  GODINU

 

 

Datum

Naziv natjecanja

Disciplina

Kategorija

Natjecateljska staza

Organizator

05.07.2020..Nedjelja

1.kolo

Županijske lige

 

  Lov ribe na               plovak

 

Seniori

 

Ciglarska jama

Vrpolje

 

Šru Štuka

Vrpolje         

 

 

 

 

 

 

09.-12.07.

Čet.-Ned.

Šaranski kup

 

 

 

Šru Amur

12.07.2020.Nedjelja

2.kolo

Županijske lige

 

  Lov ribe na               plovak

 

Seniori

 

Ciglarska jama

Vrpolje

Šru Štuka

D.Andrijevci

 

 

 

 

 

 

19.07.2020

Nedjelja

Kup

'' Ciglarske jame ''

Lov ribe na plovak

Seniori

Ciglarske bare

'' Som ''

Slavonski Brod              

26.07.2020.

Nedjelja

3.kolo

Županijske lige

Lov ribe na plovak

Seniori

Sava Korzo

Sl.Brod

Šru Šaran

Bicko Selo

 

 

 

 

 

 

02.08.2020.

Nedjelja

4.kolo

Županijske lige

Lov ribe na plovak

Seniori

Sava Mačkovac

Šru Mrena

N.Gradiška

 

 

 

 

 

 

05.08.2020.

Srijeda

Kup „Domovinske zahvalnosti“

 

 

Ribnjak Bodovaljci

Šru Vidra

15.08.2020.

Pojedinaćni kup

Lov ribe na plovak

 

Sava Mačkovac

Šru Mrene

16.08.2020.

Kup T. Ruškan

Lov ribe na plovak

 

Sava Mačkovac

Šru Mrene

14.-16.08.

Pet.-Ned.

Šaranski

kup

Lov šarana

Sve kat.

Ciglarske jame

'' Som ''

Slavonski Brod

21.-23.o8.

Liga šaranaša

 

 

Šljunčara Topolje

Šrs Bpž

30.08.2020.

Nedjelja

5.kolo

Županijske lige

Lov ribe na plovak

Seniori

Sava

Mačkovac

Bačica Elda

Cernik

Ukloni sve
  • ŠRS brodsko-posavske županije
  • ŠRU "Amur" Slavonski Šamac
  • ŠRU "Bačica" Cernik
  • ŠRU "Bajer" Rešetari
  • ŠRU "Bistro" Gornja Vrba
  • ŠRU "Brezna" Garčin, Zadubravlje
  • ŠRU "Čikov" Bebrina, Šumeće
  • ŠRU "Graničar" Klakar
  • ŠRU "Grgeč" Sikirevci, Jaruge
  • ŠRU "Klen" , Nova Gradiška
  • ŠRU "Linjak" Velika Kopanica
  • ŠRU "Ljeskove vode" Bukovlje
  • ŠRU "Matnik" Bebrina, Kaniža
  • ŠRU "Mrena" , Nova Gradiška
  • ŠRU "Mrist" Oprisavci
  • ŠRU "Orljava" Oriovac, Lužani
  • ŠRU "Pastrva" Okučani
  • UŠR "Petnja" Sibinj
  • ŠRU "Šaran" Oriovac
  • ŠRU "Šaran" Stara Gradiška
  • BIRU "Šaran" Donji Andrijevci
  • ŠRU "Šaran" Garčin, Bicko Selo
  • ŠRU "Sava" , Slavonski Brod
  • ŠRU "Sava" Davor
  • ŠRU "SMUĐ" Oprisavci, Svilaj
  • ŠRU "Smuđ" Sikirevci
  • ŠRU "Som" , Slavonski Brod
  • ŠRU "Štuka" Vrpolje
  • ŠRU "Štuka" Nova Kapela
  • ŠRU "Štuka" Donji Andrijevci
  • ŠRU "Sunčar" Bebrina
  • ŠRU "Ulovi i pusti" Sibinj
  • ŠRU "Vidra" , Nova Gradiška
  • ŠRU "Vlakanac" Nova Kapela, Magić Mala
© 2020 Športsko-ribolovni savez brodsko-posavske županije Torus Web logo