Društvene mreže

KALENDAR NATJECANJA ŠRS BPŽ ZA 2019. GODINU

Objavljeno: 24.05.2019. 15:07 Autor: Saša Kusanić

 

 

KALENDAR NATJECANJA ŠRS BPŽ

ZA 2019.  GODINU

 

 

Datum

Naziv natjecanja

Disciplina

Kategorija

Natjecateljska staza

Organizator

05.05.2019.

Nedjelja

Županijski Kup

Lov ribe na plovak

Sen.,Seniorke,juniorke,juniori,kadeti,kadetkinje

 

Sava –Korzo ili Lateralni kanal

 

ŠRS BPŽ

12.05.2019.

Nedjelja

1.kolo

Županijske lige

Lov ribe na plovak

Seniori

Ciglarska jama

Vrpolje

ŠRS BPŽ

''Šaran'' B.Selo

19.05.2019

Memorijalni turnir Damir Kovačić

Lov ribe na PLOVAK

Seniori

Alabarica

BIRU Šaran Donji Andrijevci

26.05.2019.

Nedjelja

V. zona

Lov ribe na

plovak

Seniori, juniori

Bosut Vinkovci

ŠRS-BPŽ

ŠRS-VSŽ

09.06.2019.

Nedjelja

2.kolo

Županijske lige

Lov ribe na plovak

Seniori

Ciglarske jame

ŠRS BPŽ

''Som'' Slav.Brod

14.-16.6.2019

Šaranski kup Ljeskove Vode

 

 

Ljeskove Vode

ŠRU Ljeskove Vode

16.06.2019.Nedjelja

3.kolo

Županijske lige

Lov ribe na plovak

Seniori

Alabarica

ŠRS BPŽ'' Štuka ''

Donji Andrijevci

25.06.2019.

Utorak

Memorijal

Franjo Staničić

Lov ribe na plovak

Seniori

Lateralni kanal

'' Štuka ''

Donji Andrijevci

30.06.2019.

Nedjelja

4.kolo

Županijske lige

Lov ribe na plovak

Seniori

Alabarica

ŠRS BPŽ

''Šaran'' Donji Andrijevci

04.07.2019

Šaranski kup 2019

Lov ribe na plovak

Seniori

Topolje Slav.Šamac

Amur

Slav.Šamac

14.07.2019.Nedjelja

5.kolo

Županijske lige

 

  Lov ribe na               plovak

 

Seniori

 

Sava Korzo

ŠRS BPŽ

''Sava'' Slav.Brod

21.07.2019.

Nedjelja

Kup

'' Ciglarske jame ''

Lov ribe na plovak

Seniori

Ciglarske bare

'' Som ''

Slavonski Brod

 

 

Ukloni sve
  • ŠRS brodsko-posavske županije
  • ŠRU "Amur" Slavonski Šamac
  • ŠRU "Bačica" Cernik
  • ŠRU "Bajer" Rešetari
  • ŠRU "Bistro" Gornja Vrba
  • ŠRU "Brezna" Garčin, Zadubravlje
  • ŠRU "Čikov" Bebrina, Šumeće
  • ŠRU "Graničar" Klakar
  • ŠRU "Grgeč" Sikirevci, Jaruge
  • ŠRU "Klen" , Nova Gradiška
  • ŠRU "Linjak" Velika Kopanica
  • ŠRU "Ljeskove vode" Bukovlje
  • ŠRU "Matnik" Bebrina, Kaniža
  • ŠRU "Mrena" , Nova Gradiška
  • ŠRU "Mrist" Oprisavci
  • ŠRU "Orljava" Oriovac, Lužani
  • ŠRU "Pastrva" Okučani
  • UŠR "Petnja" Sibinj
  • ŠRU "Šaran" Oriovac
  • ŠRU "Šaran" Stara Gradiška
  • BIRU "Šaran" Donji Andrijevci
  • ŠRU "Šaran" Garčin, Bicko Selo
  • ŠRU "Sava" Davor
  • ŠRU "Sava" , Slavonski Brod
  • ŠRU "SMUĐ" Oprisavci, Svilaj
  • ŠRU "Smuđ" Sikirevci
  • ŠRU "Som" , Slavonski Brod
  • ŠRU "Štuka" Vrpolje
  • ŠRU "Štuka" Nova Kapela
  • ŠRU "Štuka" Donji Andrijevci
  • ŠRU "Sunčar" Bebrina
  • ŠRU "Vidra" , Nova Gradiška
  • ŠRU "Vlakanac" Nova Kapela, Magić Mala
© 2019 Športsko-ribolovni savez brodsko-posavske županije Torus Web logo